Carport

Samochody elektryczne, hulajnogi czy inne pojazdy elektryczne stają się coraz popularniejszym środkiem transportu. Elektromobilność jest przyszłością motoryzacji, która za kilka lat wyprze samochody spalinowe. Zamiast jeździć na stację paliw będziemy ładować pojazdy przed domem, biurem czy galerią handlową. Dzięki energii słonecznej mamy szansę jeszcze bardziej obniżyć koszty eksploatacji pojazdów elektrycznych. Rozwiązaniem, które pozwala nam na ładowanie pojazdów napędzanych energią elektryczną są instalacje fotowoltaiczne. Carport to nowoczesne wiaty do montażu paneli fotowoltaicznych, dzięki nim powstaje ekologiczna przestrzeń parkingowa. Car-port jest przeznaczony nie tylko dla samochodów ale wszystkich pojazdów napędzanych energią elektryczną. Jest to rozwiązanie opracowane z myślą o wiatach przy domach jednorodzinnych ale również parkingach miejskich dla samochodów, rowerów, skuterów czy hulajnóg elektrycznych. Carport to produkt możliwy do adaptacji w projektach zadaszenia pojedynczych miejsc postojowych jak również parkingów wielostanowiskowych.

Wiata Carport

Solarny Carport jest eleganckim i estetycznym rozwiązaniem. Dodatkowo jest niezwykle trwałe i funkcjonalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak wykorzystać potencjał miejsca, w którym montujemy Carport. U nas zamówisz wiatę jednostanowiskową ale również carport na dwa samochody lub parking wielostanowiskowy. Dodatkowo posiadamy w ofercie Carport z pomieszczeniem gospodarczym. Ponieważ doskonale sprawdza się w przydomowym ogrodzie. Wykonujemy wiaty z różnych elementów konstrukcyjnych. W naszej ofercie znajdziesz carport drewniany, aluminiowy czy metalowy. Projektujemy, dowozimy, montujemy i zapewniamy wszystko, co niezbędne do urządzenia wymarzonej przestrzeni. Zapraszamy do kontaktu.
Carport
carport wiata
carport drewniany
Projekt

To najważniejszy etap naszej pracy. W jego ramach weryfikujemy możliwości zamontowania paneli i całej technologii w kontekście architektury i infrastruktury budynku. Oceniamy również potrzeby Twojego domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa dopasowując do nich odpowiednią ilość i właściwości paneli.

Montaż

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży elektrycznej oraz inżynieryjnemu know how, realizujemy usługi montażowe na najwyższym poziomie. A ponieważ jakość wykonania instalacji wpływa na efektywność rozwiązań fotowoltaicznych, zyskujesz podwójną pewność. Odpowiedniego doboru produktów i ich bezawaryjnego działania.

Serwis

Totema to również profesjonalne usługi serwisowe. Technologie fotowoltaiczne nie mają dla nas tajemnic, dlatego z powodzeniem naprawiamy wszelkie usterki instalacyjne i identyfikujemy słabe punkty usuwając je oraz odpowiednio poprawiając. Serwis realizujemy w krótkich terminach, by niedogodność trwała jak najkrócej.